Sport | rekreacja | turystyka

Jedna bramka przesądziła o wygranej

Drugie wyjazdowe zwycięstwo drużyny Gamrat Czarni Jasło w tym sezonie. „Złotą bramkę” w końcówce meczu zdobył Dariusz Brągiel. W naszym zespole bardzo dobrze zaprezentowali się dotychczasowi zmiennicy Roland Kmiecik i Kamil Żarnowski. Teraz piłkarzy czeka zasłużony świąteczny odpoczynek, o kolejne ligowe punkty powalczą za tydzień w Sędziszowie Małopolskim, z tamtejszą Lechią.

Herb Czarnych Jasło

Piast Tuczempy – Gamrat Czarni Jasło 0:1 (0:0)
0:1 Brągiel 80′

Czarni: Kmiecik – Pokrywka, Bernacki, Maczuga, Kosiba – Munia (Żarnowski), Madejczyk (Dziedzic), Warzocha, Brągiel (Setlak) – Szalony, Złotek (Majewski).

Gospodarze po cichu liczyli na przełamanie fatalnej passy, jaka dotknęła ich od początku rundy rewanżowej. Na początku dwie dogodne sytuacje mieli podopieczni trenera Marka Strawy, ale na posterunku stał Roland Kmiecik, na co dzień bramkarz juniorów starszych. Dobrą zmianę w drugiej części spotkania dał Kamil Żarnowski, który robił dużo zamieszania w szeregach Piasta. Na bramkę kibice musieli czekać do 80 minuty. Z rzutu wolnego dośrodkował Dariusz Brągiel, a futbolówka ocierając się jeszcze o któregoś piłkarza gospodarzy wpadła do siatki obok zaskoczonego Mateusza Karnasa.

(Czarni Jasło)

SŁOWA KLUCZOWE