Sport | rekreacja | turystyka

XXI kolejka IV ligi: Czarni Jasło – Piast Tuczempy (zapowiedź)

Świąteczne granie czeka nas w Wielką Sobotę, podczas której rozegrana zostanie cała XXI kolejka spotkań o mistrzostwo IV ligi podkarpackiej. W jej ramach jasielscy piłkarze zmierzą się na wyjeździe z Piastem Tuczempy, beniaminkiem okręgu jarosławskiego.

Herb Czarnych Jasło

Przez pierwszą część sezonu rywale podobnie jak Czarni byli rewelacją rozgrywek, a jesień zakończyli na „pudle”, mając najlepszą defensywę w lidze. Trudno zrozumieć co się stało z tym zespołem na wiosnę, gdyż zdobyli tylko jeden punkt i są aktualnie najsłabszą ekipą rundy rewanżowej. Tym bardziej, że w przerwie zimowej nikt klubu nie opuścił, a drużynę wzmocnił bramkostrzelny napastnik. Przez gorszą formę gospodarze zanotowali spadek na ósmą pozycję. Kiedy nastąpi przełamanie Piasta? Miejmy nadzieję, że nie w najbliższym meczu.

Piłkarze „Gamrat” Czarnych Jasło po trzech remisach z rzędu (Żurawianka, JKS, Kolbuszowianka), chcieli by znowu poczuć smak zwycięstwa, o które na pewno nie będzie łatwo. Na wyjazdach gramy słabo, ale dlaczego tym razem nie może być inaczej. Tabela ligowa jest niesamowicie spłaszczona, pierwsze i siódme miejsce dzieli różnica czterech punktów. Kto zatem spędzi Święta Wielkanocne na pozycji lidera, okaże się już w sobotnie popołudnie.

Rozpoczęcie meczu o godzinie 14.

(Czarni Jasło)

SŁOWA KLUCZOWE