Sport | rekreacja | turystyka

Brązowi medaliści Mistrzostw Polski Oldboy’ów

Byli siatkarze klubu Liwocz Jasło Aleksander Czerwiński i Jerzy Łaba brązowymi medalistami XVI Mistrzostwo Polski Oldboy’ów Plus Ligi im. Wojciecha Zielińskiego – poinformował Tadeusz Baniak, dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji.

W mistrzostwach, które odbyły się w dniach 12-14 maja w nadmorskim Rewalu (województwo zachodniopomorskie), wzięła również udział drużyna Gamrat S.A. Jasło. Aleksander Czerwiński („Professional Warszawa”) i Jerzy Łaba („Rest Rzeszów”) – byli siatkarze jasielskiego klubu – znakomicie radzili sobie i wspierali na parkiecie reprezentowane drużyny, z którymi walczyli o prestiżowe miejsca turniejowe.

Zarówno „Professional Warszawa” w kat. +55, jak Rest Rzeszów w kat. +40 zajęli wysokie III miejsca premiowane brązowymi medalami. Należy dodać, że Aleksander Czerwiński otrzymał nagrodę indywidualną „Najlepszy atakujący”, co potęguje poczynania. Gamrat S.A. pod wodzą kapitana Pawła Tomasika też bardzo dobrze zaprezentował swoje umiejętności i ostatecznie uplasował się na czwartej pozycji w swojej kategorii +50. – powiedział Tadeusz Baniak.

Należą się gromkie brawa dla naszych siatkarzy za postawę i wyniki oraz popularyzacje tej pięknej dyscypliny jaką jest piłka siatkowa. – dodaje dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Jaśle.

Serdecznie gratulujemy naszym siatkarzom zdobytego tytułu i życzymy dalszych osiągnięć na siatkarskich boiskach.

Więcej informacji na temat mistrzostwo na stronie: www.plusliga.pl/oldboy

Fot. NADESŁANA
Fot. NADESŁANA

Fot. NADESŁANA
Fot. NADESŁANA

Fot. NADESŁANA
Fot. NADESŁANA

(dapa)
d.palar@terazjaslo.pl

SŁOWA KLUCZOWE

OPINIE: “Brązowi medaliści Mistrzostw Polski Oldboy’ów”

  1. Ty nie umiesz czytać, więc z ciebie neptyk. Jak Baniak mówi 4 miejsce to jest czwarte-idioto!!!!!!!!!!

  2. Według informacji na stronie mistrzostw, drużyna Gamrat zajeła 7 miejsce… coś Pan Baniak pokręcił.