Na drogach

Policjanci poszukują uczestnika i świadków wypadku

Trwa postępowanie w sprawie wypadku, do którego doszło w Jaśle. Policjanci poszukują młodego rowerzysty uczestniczącego w zdarzeniu oraz osób, które były świadkami wypadku, bądź mają informacje mogące przyczynić się do wyjaśnienia jego okoliczności.

Fot. archiwum terazJaslo.pl / Damian Palar
Fot. © archiwum terazJaslo.pl / DAMIAN PALAR

Do wypadku doszło w minioną sobotę 21 maja około godz. 15 na ul. Słonecznej w Jaśle. Z zebranych dotychczas informacji wynika, że jadący rowerem od centrum miasta chłopiec w wieku 10-13 lat, podczas omijania samochodu, zjechał na przeciwny pas ruchu i zderzył się z nadjeżdżającą rowerzystką. Kobieta przeleciała nad kierownicą jednośladu i upadła na jezdnię. Pokrzywdzona z obrażeniami twarzy i szczęki trafiła do szpitala. Uczestniczący w zdarzeniu chłopiec oddalił się z miejsca wypadku.

Celem szczegółowego wyjaśnienia okoliczności wypadku osoby, które posiadają informacje mogące przyczynić się do ustalenia danych personalnych kierującego rowerem chłopca, prosimy o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Jaśle ul. Kościuszki 26, tel. 997, tel. zaufania 13 44 38 370.

(KPP w Jaśle)

SŁOWA KLUCZOWE