Kultura | rozrywka | edukacja

Wyjątkowy Dzień Dziecka z Młodzieżowym Domem Kultury

Pod naszym patronatem

Zapraszamy wszystkie dzieci do Ogrodu Jordanowskiego na wspaniałą zabawę z okazji Międzynarodowego Dnia Dziecka. Na wszystkich czeka mnóstwo niespodzianek, z dużą ilością nagród i upominków.

Zapowiedź wydarzenia

Niezapomniane wrażenia zagwarantuje pobyt w wiosce indiańskiej zaaranżowanej przez zespół pieśni i tańca indiańskiego CATAWBA. W programie znajdą się: oryginalne konkurencje i gry zręcznościowe, m.in. traperski slalom, rzut lassem na pal, strzelanie z łuku; zabawy taneczne oraz pokaz obrzędów i ceremonii indiańskich.

Dodatkowo wszystkie dzieci będą mogły skorzystać z oryginalnych urządzeń rozrywkowych: jedynego w Polsce placu zabaw ALIGATOR GIGANT (długość tunelu – ponad 15 metrów!), basenu wypełnionego tysiącami kolorowych piłeczek oraz symulatora RODEO przeznaczonego dla uczestników w każdym wieku.

Gwarantujemy mnóstwo dobrej zabawy dla całych rodzin!

Serdecznie zapraszamy!

1 czerwca 2011 r. godz. 15.00 – Ogród Jordanowski

Imprezę sponsorują:
Starostwo Powiatowe w Jaśle, Urząd Miasta w Jaśle, PGNiG SA Karpacki Oddział Obrotu Gazem, Gazownia Jasielska, Karpacka Spółka Gazownictwa Sp. z o.o. z siedzibą w Tarnowie Oddział Zakład Gazowniczy w Jaśle, Habys Sp. z o.o., Sieć Jasielskich Sklepów MPM, GRAN-PIK Zakład Produkcyjny LIWOCZ Jasło, DOMICELA Sp. z o.o., Zakład Masarski TRIO, Agro-Market Sp. J., Argus Sp. z o.o., Wątroba Jan Piekarnia, PPHU ASTRA Sp. z o.o.

Patronat medialny:
Telewizja TVJ Jasło, portal www.terazjaslo.pl

Uwaga!
Impreza plenerowa – uzależniona od warunków pogodowych.

(MDK w Jaśle)

SŁOWA KLUCZOWE