Informacje

Ruszyła rejestracja na widowisko „Karpacka Troja – Dwa Oblicza”. „Padł” serwer

Zaplanowany na poniedziałek 6 czerwca start rejestracji na specjalne widowisko pt. „Karpacka Troja Dwa Oblicza” przybrał nieoczekiwany dla nas obrót. W związku z ogromną liczbą wejść na stronę www.karpackatroja.pl/festiwal nasz serwer został zablokowany.

Zapowiedź wydarzenia

W chwili obecnej wiadomo, że tuż po godzinie 10.00 na stronę rejestracji starało się dostać ponad 25 tys. internatów. Awaryjnie uruchomiono rezerwację telefoniczną, o której informacja pojawiła się najszybciej jak było to możliwe. W chwili obecnej wszystkie wejściówki na Widowisko zostały zarezerwowane.

Serdecznie przepraszamy internatów za zaistniałą sytuację, jednak zainteresowanie wydarzeniem przeszło nasze najśmielsze oczekiwania. Jednocześnie informujemy, że istnieje szansa na ponowne pojawienie się wejściówek, w przypadku braku ich potwierdzenia przez osoby, którym udało się zarezerwować miejsca. O szczegółach będziemy informować.

Informujemy także, że podczas 1. Karpackiego Festiwalu Archeologicznego Dwa Oblicza, który odbędzie się w dniach 25-26 czerwca 2011, czyli bezpośrednio po widowisku, nie obowiązywać będą limity uczestników imprezy. Wszystkich serdecznie zapraszamy.

Dawid Iwaniec
Skansen Archeologiczny „Karpacka Troja” w Trzcinicy

Back to top button