Informacje

Pijany awanturnik trafił do aresztu

Policjanci z jasielskiej komendy zatrzymali pijanego 36-latka. Mężczyzna w trakcie awantury domowej groził pobiciem i pozbawieniem życia swojej siostrze. Agresywny awanturnik został obezwładniony i umieszczony w policyjnym areszcie.

POLICJA
Fot. archiwum terazJaslo.pl / DAMIAN PALAR

Wczoraj, policjanci z referatu patrolowo-interwencyjnego zostali wezwani na interwencję do jednego z mieszkań w Jaśle. Zgłaszająca prosiła o pomoc w związku z awanturą domową.

Na miejscu policjanci zastali młodą kobietę. Funkcjonariusze ustalili, że jej 36-letni brat wrócił do domu pijany i wszczął awanturę, w trakcie której znieważał ją, popychał i groził jej pobiciem.

Awanturnik na widok mundurowych stał się agresywny, wulgarny, ubliżał i groził pozbawieniem życia policjantom i swojej siostrze. Funkcjonariusze obezwładnili 36-latka, założyli mu kajdanki. Pijany mężczyzna został zatrzymany i przewieziony do komendy. Trafił do policyjnego aresztu.

Po wytrzeźwieniu usłyszy zarzut znieważenia funkcjonariuszy oraz zmuszania ich groźbami do zaniechania prawnej czynności służbowej. Odpowie również za swoje zachowanie wobec siostry. Grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.

(KPP w Jaśle)

SŁOWA KLUCZOWE