Sport | rekreacja | turystyka

Judocy UKS ASW-JUDO JASŁO trenowali na amerykańskich matach

Przez ostatni tydzień zawodnicy naszego klubu Kamil Paprocki i Maksymilian Bezak wraz z trenerem Przemysławem Czarneckim przebywali na zgrupowaniu treningowym w Stanach Zjednoczonych.

Judocy
Fot. © ARCHIWUM KLUBU

Udział w tym zgrupowaniu wzięli między innymi zawodnicy z Holandii,Rosji,Kolumbii, Estonii,Francji,USA. Treningi prowadzone były przez Medalistów Mistrzostw Świata: Braci Dex i Guillaume Elmont(Holandia), Jay Brooks(Estonia) oraz trenerów drużyn amerykańskich w tym także naszego przyjaciela Roberta Proksy, dzięki któremu nasza drużyna otrzymała zaproszenie do udziału w tym obozie. Poziom treningów był na najwyższym światowym poziomie.

Jasielscy judocy spędzili wiele godzin treningowych na amerykańskich matach, a podczas organizowanych walk turniejowych wielokrotnie wychodzili z nich zwycięsko. Organizacyjnie impreza sportowa udała się rewelacyjnie , można tylko w samych superlatywach określać organizacje tego przedsięwzięcia.

Nasi zawodnicy wynieśli z treningów ogromne doświadczenia, które będzie procentować w rywalizacji na matach całej Europy.

Wyrazy szacunku i słowa podziękowanie należą się dla naszych sponsorów, a byli nimi:
– Firma „AUTO-ZŁOM” – Alfred Dybaś
– Firma „Szeran”
– Firma „JAFAR”
– Firma „TARNOPAK”
– Firma „CONFECTION”
– Bank Spółdzielczy w Bieczu o/Jasło
– Firma „ENERGOTEST”
– Pan Zbigniew Woźniak Usługi Transportowo – Budowlane

Składamy również podziękowania dla innych firm, które wspierają naszą działalność sportową. Dziękujemy wszystkim instytucjom, dzięki którym młodzież z naszego regionu ma możliwości rozwoju sportowego i aktywnego, zdrowego spędzania wolnego czasu.

Przemysław Czarnecki
(UKS ASW-Judo Jasło)

SŁOWA KLUCZOWE