Na drogach

Cztery osoby ranne w wypadku

Policjanci wyjaśniają okoliczności i przyczyny wypadku, do którego doszło dziś w Skołyszynie. Na łuku drogi zderzyły się dwa samochody. W zdarzeniu ucierpiały cztery osoby.

Wypadek w Lisowie
Fot. © KPP JASŁO

Do wypadku doszło około 8.30. Z zebranych dotychczas informacji wynika, że kierujący fiatem siena 18-latek jechał od strony Lisowa w kierunku drogi krajowej nr 28. W Skołyszynie na jednym z zakrętów stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na przeciwny pas ruchu i zderzył się z nadjeżdżającym citroenem jumper.

Na skutek wypadku do szpitala trafił kierowca fiata oraz podróżujące wraz z nim trzy kobiety z gminy Skołyszyn. Po wykonaniu wstępnych badań u jednej z pasażerek stwierdzono wstrząśnienie mózgu, została ona hospitalizowana. Pozostałe osoby nie doznały poważniejszych obrażeń i po udzieleniu pomocy lekarskiej zwolniono je do domów. Kierowca i pasażer citroena nie ucierpieli w wypadku.

Policjanci przeprowadzili oględziny miejsca zdarzenia, zabezpieczyli ślady. Kierujący pojazdami byli trzeźwi. Postępowanie w tej sprawie prowadzi Posterunek Policji w Skołyszynie.

(KPP w Jaśle)

SŁOWA KLUCZOWE