Kultura | rozrywka | edukacja

III Jesienne Spotkania z Teatrem: „Miłość i polityka” (zapowiedź)

Tegoroczne spotkania teatralne dobiegają końca. Na deskach Jasielskiego Domu Kultury publiczność miała okazję po raz kolejny obejrzeć plejadę znakomitych aktorów, wśród których była jedna z największych gwiazd teatru i filmu, niekwestionowana ikona polskiej sceny dramatycznej Krystyna Janda.

Zapowiedź wydarzenia
(Kliknij, aby powiększyć plakat)

Na zakończenie JDK proponuje miłośnikom sztuki teatralnej „Miłość i politykę”. 15 grudnia przyjedzie z nią do Jasła Teatr im. Adama Mickiewicza z Częstochowy.

W sztuce Pierre Sauvila wystąpią znani i lubiani aktorzy: Joanna Liszowska, Agnieszka Łopacka, Jerzy Bończak, Michał Kula i Piotr Machalica. „Miłość i polityka”, to pełna zabawnych dialogów polityczno-erotyczna farsa. Intryga zawiązana jest wokół ministra, który – jak sam przyznaje – „uszczknął trochę pieniędzy to tu to tam” oraz posła z tej samej partii, który szantażuje kolegę. W zamian za milczenie chce… spędzić z jego żoną upojny tydzień na Gwadelupie.

Sponsorami III Jesiennych Spotkań z Teatrem w Jaśle są: Polskie Górnictwo Naftowe i Gazownictwo Karpacki Oddział Obrotu Gazem w Tarnowie Gazownia Jasielska oraz Karpacka Spółka Gazownictwa w Tarnowie Oddział Zakład Gazowniczy w Jaśle.

(JDK)

SŁOWA KLUCZOWE