Kultura | rozrywka | edukacja

„Studnia Kulturalna JDK”: na koniec świata z Tadeuszem Chudeckim (zapowiedź)

Tadeusz Chudecki, aktor znany m.in. z filmów: „M jak miłość”, „Siostry”, „Popielec”, „Dolina Issy”, „39 i pół”, „Godzina W”, „CK Dezerterzy” oraz „Hela w opałach”, będzie gościem kolejnej – 19. już – Studni Kulturalnej JDK. Spotkanie z artystą odbędzie się 4 stycznia 2012 r. w Jasielskim Domu Kultury. Bilety są już do nabycia w sekretariacie JDK, tel. 13-44-351-50.

Zapowiedź wydarzenia
(Kliknij, aby powiększyć plakat)

Uczestnicy spotkania będą mieli okazję przekonać się, że Tadeusz Chudecki, jest nie tylko świetnym aktorem, ale również pisarzem, podróżnikiem i wspaniałym gawędziarzem, potrafiącym fantastycznie opowiadać o swoich przygodach.

Gość najbliższej „Studni Kulturalnej” ukończył w 1981 roku Państwową Wyższą Szkolę Teatralną w Warszawie. Współpracował m.in. z Andrzejem Wajdą i Agnieszką Holland. Obecnie dzieli czas między grę w warszawskich teatrach i serialach telewizyjnych, a swoją wielką pasję – podróże po świecie w poszukiwaniu niezwykłych miejsc i ludzi. Odwiedził już mnóstwo znanych i mniej znanych zakątków Europy. Jak twierdzi, wcale nie trzeba być milionerem, aby tego dokonać. Uczestnikom spotkania podpowie m.in. jak łatwo i tanio podróżować. Odkryje też ciekawostki z życia na planie filmowym w ulubionych serialach.

Dotychczas T. Chudecki wydał dwie książki podróżnicze: „Wspaniałe podróże na każdą kieszeń czyli Europa za 100 EURO” i „Dalej w drogę – łatwe i tanie podróżowanie po Europie i okolicach, czyli wszystko co turysta wiedzieć powinien”. Obecnie pracuje nad trzecią, poświęconą swoim wyprawom do Azji.

(JDK)

SŁOWA KLUCZOWE