Na drogach

Wypadek w Osieku Jasielskim, zderzyły się dwa samochody osobowe

Jedna osoba została ranna w wyniku wypadku, do którego doszło w sobotnie popołudnie w miejscowości Osiek Jasielski. Zderzyły się tam dwa samochody osobowe. Policjanci pracują nad ustaleniem dokładnych okoliczności tego zdarzenia.

Kolizja w Osieku Jasielskim
Fot. © Konrad WOŹNIAK

Do zdarzenia doszło około godziny szesnastej, na skrzyżowaniu z drogą powiatową w kierunku Dębowca. Jak poinformował portal regionalny terazJaslo.pl podkomisarz Łukasz Gliwa, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Jaśle „kierująca Polonezem 27-letnia mieszkanka gminy Osiek Jasielski jechała w kierunku Świerchowej. Skręcając w lewo na skrzyżowaniu w drogę prowadzącą do Dębowca, prawdopodobnie nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu jadącej z naprzeciwka Peugeotem 206 33-letniej kobiecie.”

W wyniku zderzenia się pojazdów poszkodowana została będąca w ciąży 18-letnia pasażerka Peugeota. Kobieta uskarżała się na bóle brzucha. Na miejsce został zadysponowany zespół ratownictwa medycznego oraz zastępy straży pożarnej z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej Państwowej Straży Pożarnej w Jaśle i Ochotniczej Straży Pożarnej w Krajowym Systemie Ratowniczo-Gaśniczym z Osieku Jasielskiego.

Pozostałym uczestnikom wypadku nic się nie stało. Kierujący pojazdami byli trzeźwi.

Postępowanie w tej sprawie prowadzą funkcjonariusze Posterunku Policji w Dębowcu.

(dapa)
d.palar@terazjaslo.pl

SŁOWA KLUCZOWE