Sport | rekreacja | turystyka

Turniej DAP Dębica – rocznik 2004. Ósme miejsce jasielskiej „Szóstki”

Najmłodsi zawodnicy UKS 6 zostali zaproszeni przez DAP Dębicę CUP do wzięcia udziału w Noworocznym Ogólnopolskim Turnieju Piłki Nożnej rocznik 2004. Turniej odbył się 7 stycznia 2012 roku w Dębicy.

UKS Szóstka Jasło
Fot. © ARCHIWUM KLUBU

W turnieju piłki nożnej wzięło udział 11 drużyny: DAP Dębica I, DAF Rzeszów, MOSIR Mielec, KORONA Kielce, BKS Lublin, DAP Dębica II, LKS IGLOPOL Dębica, ZIOMKI Rzeszów, HARNASIE Tymbark, KORONA Kielce I.

Nasza drużyna UKS 6 Jasło wystąpiła w składzie: Oskar Polakiewicz, Olek Pętlak, Kuba Korczykowski, Dawid Domasławski, Kuba Łukaczyński, Mariusz Dybaś, Kuba Wojnar, Wiktor Wanat, Konrad Sokołowski

Zespoły grały w 6 osobowym składzie: bramkarz plus 5 zawodników. Czas gry jednego meczu wynosił 12 min bez przerwy. Nasza drużyna grała bardzo dzielnie, pierwsze 2 mecze zakończyły się zwycięstwem dla UKS 6 – z MOSIR Mielec wygraliśmy 1:0 natomiast z DAF Rzeszów 4:0. Gole strzelili zawodnicy z numerami: 3, 9, 10, 13 – 2 gole. W ogólnej klasyfikacji UKS 6 zajęła 8 miejsce.

Najmłodsi zawodnicy UKS 6 wraz z rodzicami składają podziękowanie Trenerowi za trud włożony w treningi chłopców, czego rezultaty są już widoczne pomimo tak krótkiego czasu trenowania, a także za możliwość wzięcia udziału w kolejnym turnieju, dzięki czemu najmłodsi piłkarze zdobywają kolejne doświadczenia, nawiązują nowe znajomości oraz uczą się odpowiedniego zachowania na boisku i w życiu codziennym. Najmłodszemu rocznikowi UKS 6 życzymy powodzenia na następnych turniejach!

(UKS „Szóstka” Jasło)

SŁOWA KLUCZOWE