Kultura | rozrywka | edukacja

Grupy Humanoid i BlackJack w JDK

Ostre gitarowe riffy, zaangażowane teksty i mnóstwo pozytywnej energii. Tak wyglądał piątkowy, rockowy wieczór (10 lutego) w Jasielskim Domu Kultury podczas koncertu zespołów Humanoid i Blackjack.

Koncert rockowy
Fot. © JASIELSKI DOM KULTURY

Jako pierwszy na scenie zaprezentował się jasielski Humanoid. Usłyszeliśmy m.in. utwory: „Cztery ściany”, „Zaćmienie”, „Pierwszy”, które przeplatał coverami: „Born to be Wild” Steppenwolf, czy „Jeremy” z repertuaru grupy Pearl Jam. Jaślanie znakomicie sprawdzili się w roli „rozgrzewacza”, gdyż udało im się przyciągnąć publiczność pod scenę i namówić do wspólnej zabawy.

Emocje sięgnęły zenitu, gdy na deski Jasielskiego Domu Kultury wyszli muzycy krakowskiej formacji „BlackJack”. Oprócz utworów z autorskiego krążka „Ride On” publiczność mogła usłyszeć covery, m.in. AC/DC – „Highway To Hell” czy „Thunderstruck”.

Jesteśmy zaskoczeni bardzo dobrym przyjęciem w Jaśle. Jest tutaj znakomita scena, miejsce, możliwości techniczne plus organizacja. Zaowocowało to tym, wspaniałym przyjęciem podczas koncertu. Jesteśmy ogromnie zadowoleni – podkreślał tuż po koncercie Paweł Kluczewski, wokalista BlackJack.

Koncert rockowy
Fot. © JASIELSKI DOM KULTURY

Zespół przygotowuje nowy album z piosenkami w języku polskim i chciałby zaprezentować go w przyszłości również jasielskiej publiczności.

(JDK)

SŁOWA KLUCZOWE