Kultura | rozrywka | edukacja

Nie pisz do szuflady! Uwolnij swój talent w XVII KLTDiM

Jesteś uczniem szkoły podstawowej, gimnazjum czy szkoły ponadgimnazjalnej? Chcesz by twoja twórczość ujrzała światło dzienne? Nie pisz do szuflady! Weź udział w XVII Konkursie Literackiej Twórczości Dzieci i Młodzieży organizowanym przez Miejską Bibliotekę Publiczną w Jaśle.

XVII Konkurs Literackiej Twórczości Dzieci i Młodzieży

Zachęcamy do przesyłania swoich wierszy i/lub opowiadań. Konkurs jest doskonałą okazją by zaistnieć literacko i poczuć swobodę twórczą. Ma zasięg ogólnopolski. Dzięki udziałowi w jego edycjach organizowanych od 1996 r. wielu uczestników zaczęło próbować swych sił i odnosić sukcesy na różnych polach związanych z literaturą. Warto „oswoić” swoje wiersze czy opowiadania i podzielić się słowem z innymi. Najlepsze prace laureatów konkursu każdorazowo zostają nagradzane i publikowane w tomiku wydawanym przez bibliotekę.

Jednym z twórców nagradzanych wielokrotnie w Konkursie Literackiej Twórczości Dzieci i Młodzieży był Adam Bełda, autor wydanej niedawno powieści filozoficzno-fantastycznej Edgar.

Nie zwlekajcie! Pora by opróżnić zalegające własną twórczością szuflady! Każdy uczestnik może przesłać wiersz i/lub opowiadanie, które po spełnieniu określonych regulaminem wymagań, zostanie zakwalifikowane do konkursu i ocenione przez jury. 

Termin składania prac został przedłużony do 1 marca 2012 roku. Regulamin konkursu i kartę uczestnika wraz z oświadczeniem można pobrać ze strony biblioteki: www.mbp.jaslo.pl.

Zachęcamy do udziału!

(MBP w Jaśle)

SŁOWA KLUCZOWE