Kultura | rozrywka | edukacja

W EMPIK-u Michał Szpak będzie promował swoje debiutanckie wydawnictwo

EMPIK Jasło zaprasza wszystkich chętnych na autorskie spotkanie z Michałem Szpakiem – finalistą pierwszej polskiej edycji programu X-Factor. Spotkanie odbędzie się w niedzielę 19 lutego o godzinie 16 w salonie EMPIK w Galerii Jasło przy ulicy Jana Pawła II 37.

Okładka albumu Michała Szpaka
(Kliknij, aby powiększyć okładkę)

Uczestnicy spotkania będą mogli dowiedzieć się jak powstawało pierwsze debiutanckie wydawnictwo artysty „XI” oraz poznać jego muzyczne plany w nadchodzącym roku.

Michał Szpak – uczestnik pierwszej polskiej edycji programu X-Factor na antenie TVN, cieszy się największym zainteresowaniem spośród trójki finalistów. Podczas programu wyróżnił się nie tylko niesamowitym głosem i oryginalną interpretacją najsłynniejszych balladowych hitów czym zdobył uznanie wymagającego jury, ale także charakterystycznym, ekstrawaganckim wizerunkiem oraz charyzmatyczną osobowością.

W grudniu światło dzienne ujrzała jego debiutancka płyta „XI” w formie EP-ki, która zawiera 5 utworów własnego autorstwa. Jest to oryginalne połączenie rockowego „pazura” ze świetnymi tekstami, doskonałą linią melodyczną oraz dodatkiem nowatorskich elektronicznych dźwięków. Taki muzyczny melanż doskonale wpisuje się w gusta szerokiej publiczności, dzięki czemu koncerty to spektakularne show pełne emocji. Całość dopełnia doskonały kontakt wokalisty z widownią.

Pomimo krótkiego stażu w branży, na swoim koncie Michał Szpak ma także występy na prestiżowych imprezach, takich jak Orange Warsaw Festival, gdzie swoim talentem zwrócił uwagę słynnej wokalistki Skin z zespołu Skunk Anansie, zagrał również support przed jedynym koncertem w Polsce Suzanne Vega. W minionej XIII edycji Tańca z Gwiazdami miał również okazję sprawdzić swoje umiejętności taneczne, gdzie dzięki sympatii widzów i silnemu wsparciu fanów dotarł do 10 odcinka.

(Galeria Jasło)

SŁOWA KLUCZOWE