Sport | rekreacja | turystyka

II miejsce UKS „Szóstka” Jasło rocznika 2003 w Przemyślu

W niedzielę 11 marca 2012 r. drużyna trenera Dominika Kowalskiego Uczniowskiego Klubu Sportowego SZÓSTKI wzięła udział w Turnieju Rocznika 2003 „Szesnastka” CUP o Puchar Posła RP Marka Rząsy w Przemyślu.  

UKS Szóstka Jasło
Fot. © ARCHIWUM KLUBU

W turnieju zagrały następujące drużyny: Szkółka 16 I, Orzełek Przeworsk, Stal Stalowa Wola, Sokół Łańcut, Szkółka 16 II, Ziomki Rzeszów, Stal Mielec, UKS Szóstka. Czas trwania meczu wynosił 14 minut, w polu grało 4 zawodników + bramkarz.
 
Pierwszy mecz zremisowaliśmy 0:0 z Ziomkami Rzeszów, następny wygraliśmy 1:0 ze Stalą Mielec – piękną bramkę dla naszej drużyny strzelił Dawid Nachman. Trzeci mecz znowu zremisowaliśmy 0:0 z Szkółką 16 II. Mecz o wejście do finału rozegraliśmy z drużyną Sokół Łańcut, który zakończył się naszą wygraną 1:0. W finale naszym przeciwnikiem były Ziomki Rzeszów, z którymi niestety przegraliśmy 0:2 i tym samym zajęliśmy II miejsce w organizowanym turnieju.

Podczas rozdawania pucharów i dyplomów z każdej drużyny wybierany był najlepszy zawodnik – z naszej drużyny najlepszym zawodnikiem został Mikołaj Rak. Udało nam się zdobyć jeszcze jedną nagrodę – nagrodę najlepszego bramkarza, którą otrzymał Kacper Warchoł.
 
Drużyna UKS SZÓSTKI 2003 wystąpiła w składzie: Kacper Warchoł, Mikołaj Kiełbasa, Mikołaj Rak, Kacper Rogowski, Dawid Nachman, Hubert Sokołowski, Kamil Majcher, Grzegorz Sarnecki, Igor Wanat.

Rodzicom dziękujemy za zorganizowanie wyjazdu oraz sportowe i owocne kibicowanie, a naszym Młodym Sportowcom samych sukcesów i miejsc na podium!!!

(UKS „Szóstka” Jasło)

SŁOWA KLUCZOWE