Kultura | rozrywka | edukacja

Dzień Dziecka w Jaśle (zapowiedź)

1 czerwca 2012 r. w godz. 15.30 – 20.30 zapraszamy najmłodszych do świętowania Dnia Dziecka!

Zapowiedź wydarzenia
(Kliknij, aby powiększyć plakat)

Imprezę przygotował Młodzieżowy Dom Kultury w Jaśle – z powodu prowadzonych inwestycji na terenie Ogrodu Jordanowskiego – wydarzenie będzie miało miejsce na Stadionie „Czarnych” przy ul. Śniadeckich.

Na przybyłych czekają atrakcje i niespodzianki – dmuchane zamki, trampolina, ścianka wspinaczkowa, przejażdżki na konikach, możliwość postrzelania replikami prawdziwej broni (zaprasza Czarny Korpus Południa), modele latające, warsztaty hip-hop, malowanie twarzy, konkursy i konkurencje sportowe, happening z niespodzianką, aukcja autografów znanych osób, piana strażacka, samochody służb ratowniczych oraz konkurencje przygotowane przez jasielskich strażaków – w ramach obchodów 20-lecia Państwowej Straży Pożarnej. Supermodne fryzury uczeszą dzieciom uczennice Zespołu Szkół Usługowych i Spożywczych w Jaśle.

Program imprezy:
15.30 – 17.15 – występy artystyczne wychowanków MDK i 2 tańce z SP nr 2 w Jaśle,
17.15 – 17.40 – konkurs MALOWANIE KREDĄ,
17.40 – 18.00 – pokaz judo w wykonaniu UKS „ASW – Judo Jasło”,
18.00 – 18.40 – Rodzinna Olimpiada Sportowa,
18.40 – 19.15 – Konkurs TALENT SHOW,
19.30 – 20.30 – Koncert MIX PRZEBOJÓW – wystąpią soliści MDK.

W godz. 9.00 – 19.00 w budynku MDK odbędą się wirtualne rozgrywki FIFA 2012 przygotowane przez wolontariuszy z Powiatowego Młodzieżowego Centrum Wolontariatu.

Imprezę współorganizują: Starostwo Powiatowe w Jaśle, Urząd Miasta w Jaśle, MOSiR Jasło, Powiatowe Młodzieżowe Centrum Wolontariatu, Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Jaśle.

Sponsorzy:
PGNiG SA, Karpacki Oddział Obrotu Gazem Gazownia Jasielska, Starostwo Powiatowe w Jaśle, Urząd Miasta w Jaśle, Karpacka Spółka Gazownictwa, Oddział Zakład Gazowniczy w Jaśle, Sieć Jasielskich Sklepów MPM, Habys Sp. z o.o., Hotel Perła Jasło, Trafunek Sp. z o.o., Jasielskie Stowarzyszenie Jeździeckie, Piekarnia Ciastkarnia Jan Wątroba, Gran-Pik Liwocz, Trans-Wiert Sp. z o.o., Agro-Market, Masarnia Trio Sp. J. i Masarnia Domicela Sp. z o.o., LiModa Salon Sukien Ślubnych, Pizzeria Bartolini, Bank PKO BP Oddział 1 w Jaśle, PPHU Astra Sp. z o.o.

Serdecznie zapraszamy!

Uwaga! Organizacja imprezy uzależniona od warunków pogodowych.

[AKTUALIZACJA – 01.06, g. 10:50]

Z wielką przykrością zawiadamiamy, że impreza w dniu dzisiejszym nie odbędzie się z powodu niesprzyjających warunków pogodowych. Organizacja imprezy zostaje przesunięta na dzień 16 czerwca br. (sobota) w godz. 11.00 – 16.00 – program i miejsce bez zmian. Zapraszamy!

Wszystkim dzieciom z okazji ich Święta składamy najserdeczniejsze życzenia:
DUŻO RADOŚCI, SŁODYCZY, ZDROWIA I SIŁ DO ZABAWY KAŻDEGO DNIA.

(MDK w Jaśle)

SŁOWA KLUCZOWE