Na drogach

Kolizja w Błażkowej. Tico wpadło do rowu, kierująca w szpitalu

Kierująca Daewoo Tico zjechała z jezdni i wpadła do przydrożnego rowu. Pogotowie Ratunkowe przewiozło poszkodowaną kobietę do jasielskiego szpitala. Ze wstępnych informacji wynika, że nie doznała poważnych obrażeń ciała. W trakcie działań ratowniczych była przytomna.

Kolizja w Błażkowej
Fot. © terazJaslo.pl / DAMIAN PALAR

Kolizja miała miejsce kilka minut po godzinie 22, na drodze powiatowej nr 1321R relacji Błażkowa-granica województwa (Skurowa). Jadący od strony Brzysk samochód osobowy na wąskim odcinku drogi zjechał nagle z jezdni i lewą stroną wpadł do przydrożnego rowu. Z informacji przekazanej przez straż pożarną wynika, że kierująca pojazdem była przytomna i nie uskarżała się na poważne dolegliwości. Profilaktycznie została przewieziona przez zespół ratownictwa medycznego do jasielskiego szpitala, gdzie przeprowadzono u niej komplet badań. To 41-letnia mieszkanka Błażkowej.

Na miejscu pracowały zastępy straży pożarnej z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej Państwowej Straży Pożarnej w Jaśle oraz Krajowego Systemu Ratowniczo-Gaśniczego – Ochotniczej Straży Pożarnej z Brzysk oraz funkcjonariusze z Posterunku Policji w Kołaczycach.

(dapa)
d.palar@terazjaslo.pl

SŁOWA KLUCZOWE