Kultura | rozrywka | edukacja

Kulturalne nocne marki (zapowiedź)

Jasielski Dom Kultury zaprasza wszystkie nocne marki na „Majową noc z JDK”. Tych, którzy w najbliższy piątek (11 maja br.) od południa do północy odwiedzą JDK czeka moc atrakcji. Dobra zabawa gwarantowana.

Zapowiedź wydarzenia
(Kliknij, aby powiększyć plakat)

Organizatorzy zadbali, żeby każdy z gości JDK mógł w tym czasie znaleźć coś interesującego dla siebie i aby nikt ani przez chwilę się nie nudził.

Przybywających do JDK przez cały czas bawić będą słynący z nietuzinkowego poczucia humoru aktorzy krakowskiego Teatru Wagabunda oraz cyrkowi bracia Makagon. Dzieci, ale nie tylko, na pewno zainteresują niezwykłe machiny „Magicznego portu” Wagabundy.

Wielbiciele muzyki i tańca będą mogli obejrzeć występy solistów i grup JDK oraz posłuchać koncertu „Kwartetu Jorgi”, który m.in. zaprezentuje na żywo oprawę muzyczną fragmentów niemego filmu.

Niezła zabawa szykuje się podczas spotkania z podróżnikami Szymonem Kochańskim, Michałem Szymczakiem i Filipem Ziółkowskim pod hasłem „Sezon na lwy”, podczas którego m.in. przedstawią oni swój sposób na życie zawarty w oryginalnej prezentacji medialnej „Filary pasikonizmu, czyli jak przebimbać sobie życie”.

Będzie też czas na chwilę zadumy i refleksji, podczas otwarcia – w Galerii JDK – wystawy „Chasydzi”, na której prezentowane będą zdjęcia autorstwa Roberta Podkulskiego.

Majową noc z JDK zakończy popis tancerzy ognia, w wykonaniu zapalonych entuzjastów z grupy Lumen Noctis.

Zapraszamy wszystkich do wspólnej zabawy.

(JDK)

SŁOWA KLUCZOWE