Kultura | rozrywka | edukacja

Święto Rodzinnego Czytania (zapowiedź)

1 czerwca 2012 r. o godz. 17:00 zapraszamy na wyjątkowe spotkanie Klubu Czytających Rodzin MBP w Jaśle, który obchodzi pierwszą rocznicę działalności.

Zapowiedź wydarzenia
(Kliknij na plakat, aby powiększyć)

Na małe święto z tej okazji zostały zaproszone rodziny Klubowiczów, przedstawiciele lokalnych władz i instytucji, które przez cały ubiegły rok wspierały działania Klubu – Medycznej Szkoły Policealnej i Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Jaśle. Oprócz wspólnego czytania łączących pokolenia polskich rymowanek, uczestnicy we własnoręcznie zrobionych urodzinowych czapeczkach i kotylionach wezmą udział w znanych wszystkim dzieciom, rodzicom i dziadkom zabawach integracyjnych. Będzie też urodzinowy tort ze świeczką, którą Klubowicze zdmuchną z życzeniem na dalszą ciekawą przyszłość Klubu.

Spotkanie odbędzie się w ramach XI Ogólnopolskiego Tygodnia Czytania Dzieciom. Sponsorami jasielskiej edycji akcji są: PGNiG Karpacki Oddział Obrotu Gazem w Tarnowie Gazownia Jasielska i Karpacka Spółka Gazownictwa w Tarnowie Oddział Zakład Gazowniczy w Jaśle. Patronat medialny objęły Telewizja Jasielska TVJ, Portal terazJaslo.pl oraz Portal Jaslo4u.pl.

(MBP w Jaśle)

SŁOWA KLUCZOWE