Sport | rekreacja | turystyka

„Szóstka” rocznik 2004 w Rzeszowie

W sobotę (12.05) rozegrana została II kolejka LIGI AKADEMII ORLIKA dla rocznika 2004. Tym razem turniej odbył się w Rzeszowie, a gospodarzem były Ziomki Rzeszów. Poza naszą drużyną UKS „SZÓSTKĄ” i Ziomkami zagrały także: Igloopol Dębica, DAP Dębica, Beniaminek Krosno.

UKS Szóstka Jasło
Fot. © ARCHIWUM KLUBU

Bardzo dobrze w II kolejce Ligi Orlika zaprezentowali się nasi najmłodsi chłopcy, bardzo się starali, mieli wiele sytuacji bramkowych, pokazali, że potrafią grać częściej na połowie boiska przeciwnika. Pomimo niepełnego składu i braku zawodników rezerwowych naszym chłopcom tym razem do samego końca nie zabrakło sił!

Pierwszy mecz SZÓSTKA rozegrała z DAP Dębicą, w którym nasi chłopcy pokazali dobrą zespołową grę i po zdobyciu 2 bramek przez Jakuba Łukaczyńskiego i Dawida Domasławskiego zakończyli pierwszy pojedynek zwycięstwem 2:0. W drugim meczu przeciwnikiem naszym były ZIOMKI, po pięknie wykonanej bramce przez Jakuba Łukaczyńskiego mecz zakończył się wynikiem 2:1. W trzecim pojedynku z Igloopolem nasza drużyna zdobyła kolejne 2 bramki, po bardzo ładnych akcjach całej drużyny bramki strzelili: Hubert Płaziak oraz kolejną swoja bramkę w tym turnieju Jakub Łukaczyński – mecz zakończył się wynikiem 3:2. Ostatni mecz został rozegrany z Beniaminkiem, w którym naszym chłopcom nie zabrakło sił i udało się zdobyć kolejne bramki tym razem wykonane przez Mariusza Dybania oraz Jakuba Wojnara – mecz zakończył się wynikiem 3:2.

Na pochwałę zasłużyli wszyscy zawodnicy SZÓSTKI grający w tym spotkaniu łącznie z bramkarzem – za wolę walki, postawę i determinację. Po raz kolejny na wielkie brawa również zasługują nasi najwierniejsi kibice – rodzice, którzy swoim głośnym dopingiem w każdym meczu pomagali naszym młodym piłkarzom.

Drużyna trenera Pawła Kasprzaka zagrała w składzie: Wiktor Wanat, Jakub Łukaczyński, Jakub Wojnar, Jakub Korczykowski, Jakub Turek, Mariusz Dybaś, Dawid Domasławski, Hubert Płaziak.

(UKS „Szóstka” Jasło)

SŁOWA KLUCZOWE