Informacje

Uwaga! Zmiany w budynku Starostwa Powiatowego

W ramach działań oszczędnościowych podjętych przez Starostwo Powiatowe w Jaśle planowane jest w najbliższym czasie przeniesienie Powiatowego Zarządu Dróg (PZD) oraz Powiatowego Inspektora Nadzoru Budowlanego z budynku przy ul. Modrzejewskiego do głównego budynku Starostwa Powiatowego przy ul. Rynek 18.

Starosta jasielski Adam Kmiecik
Starosta jasielski będzie urzędował teraz na III piętrze budynku przy ulicy Rynek 18.
Fot. © terazJaslo.pl / DAMIAN PALAR

Pozwoli to na skupienie biur PZD i Inspektora Nadzoru Budowlanego wspólnie z innymi, w głównym budynku Starostwa Powiatowego, a tym samym zaoszczędzenie na funkcjonowaniu administracji powiatowej. W planach jest sprzedaż części budynku przy ul. Modrzejewskiego.

Nastąpią również zmiany w organizacji biur w Starostwie Powiatowym. Biura Starosty Jasielskiego, Wicestarosty Jasielskiego, Etatowego Członka Zarządu oraz Sekretariat przeniesione zostaną na III piętro. Na tym poziomie znajdą się także biura pozyskiwania funduszy z UE, wydziału inwestycji, radców prawnych oraz PZD.

Szczegółowe informacje o zmianach w usytuowaniu poszczególnych biur zamieszczone zostaną na tablicy informacyjnej na parterze Starostwa Powiatowego, urzędowej stronie internetowej oraz przesłane będą do lokalnych mediów.

Starosta Jasielski oraz pracownicy poszczególnych wydziałów pracujący na III piętrze, do czasu zapewnienia dostępności tych pomieszczeń (przebudowa windy) dla osób niepełnosprawnych, starszych i mających problemy z poruszaniem się przyjmować będą interesantów – w razie potrzeby po zgłoszeniu – w pokoju 215 na II piętrze.

(Starostwo Powiatowe w Jaśle)

SŁOWA KLUCZOWE