Informacje

Szczęśliwy finał poszukiwań 5-letniego chłopca

Rodzina, sąsiedzi, znajomi i policjanci poszukiwali wczoraj wieczorem 5-letniego chłopca, który zaginął w Jaśle. Chłopiec oddalił się z placu zabaw przed swoim blokiem. Cały i zdrowy został odnaleziony na jednym z jasielskich osiedli, około 1,5 km od miejsca, z którego zaginął.

POLICJA
Fot. © archiwum terazJaslo.pl / DAMIAN PALAR

Zgłoszenie o zaginięciu 5-letniego chłopca dyżurny Policji z Jasła otrzymał wczoraj około godz. 18. Z informacji wynikało, że około godz. 15 chłopiec oddalił się z placu zabaw na jednym z jasielskich osiedli. Gdy matka zauważyła nieobecność synka powiadomiła rodzinę i znajomych, którzy przystąpili do poszukiwań. Kobieta powiadomiła też Policję. Natychmiast po otrzymaniu zgłoszenia o zaginięciu dziecka powiadomiono wszystkie patrole, a funkcjonariusze rozpoczęli czynności poszukiwawcze. Około godz. 19.40 znajomi kobiety odnaleźli jej synka na ulicy Klasztornej, 1,5 km od miejsca z którego zaginął.

Chłopiec wraz z matką został przewieziony do szpitala na badania. Na szczęście nic mu się nie stało, cały i zdrowy pod opieką matki wrócił do domu. Policjanci wyjaśniają okoliczności tego zdarzenia.

(KWP w Rzeszowie)

SŁOWA KLUCZOWE