Kultura | rozrywka | edukacja

„Wakacyjne czwartki artystyczne”: na początek – Krajowice

W wakacje najmłodsi jaślanie, tak jak w poprzednich latach, mogą liczyć na dobrą zabawę organizowaną na osiedlach przez Jasielski Dom Kultury. Tym razem imprezy kulturalno-rekreacyjne dla dzieci odbędą się na osiedlach: Krajowice, Rafineria i Gądki, Kaczorowy oraz Sobniów.

Zapowiedź wydarzenia
(Kliknij na plakat, aby powiększyć)

Już w najbliższy czwartek (5 lipca) aktorzy z agencji artystycznej „Bajlandia” i instruktorzy JDK odwiedzą osiedle Krajowice. Będą najróżniejsze zabawy prowadzone przez doświadczonych animatorów kultury, muzyka, gry i konkursy z nagrodami. Warto przyjść, by przekonać się jak dobrze można się wspólnie bawić, o czym wiedzą już te dzieci, które w poprzednich latach uczestniczyły w „Wakacyjnych czwartkach artystycznych” JDK. Spotkanie w bajkowym świecie „Bajlandii” rozpocznie się o godz. 14 a zakończy o godz. 18.

Tydzień później (12 lipca) JDK i Bajlandia zaproszą do zabawy dzieci z osiedli Rafineria i Gądki, a w sierpniu zawitają na osiedlach Kaczorowy oraz Sobniów.

Tegoroczne „Wakacyjne czwartki artystyczne” są współfinansowane ze środków Miasta Jasła w ramach Miejskiego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz Przeciwdziałania Narkomanii.

(JDK)

SŁOWA KLUCZOWE