Kultura | rozrywka | edukacja

Nowości Słonecznego Zakątka Dobrej Zabawy

Malowanie w wigwamie, misiowa mini galeria, dzień pirata i fabryka cudaków, to zeszłotygodniowe atrakcje Słonecznego Zakątka Dobrej Zabawy. W Miejskiej Bibliotece Publicznej w Jaśle trwa wakacyjny cykl zajęć, na który zapraszamy wszystkie dzieci wypoczywające w mieście.

Słoneczny Zakątek Dobrej Zabawy
Fot. © MIEJSKA BIBLIOTEKA PUBLICZNA W JAŚLE

Od 07.08 – 09.08.2012 r. na najmłodszych czekają kolejne spotkania z książką i dobrą zabawą. W środę 8 sierpnia Oddział dla Dzieci (ul. Kołłątaja 1) zaprasza do udziału w grze z żywymi pionkami, podczas której mali gracze podążać będą tropem zaginionego skarbu.

Również w środę Filia nr 1 (ul. Sobniowska 34) proponuje zabawy z makaronem, w trakcie których powstaną fantazyjnie zdobione pudełka i ramki na pamiątki i fotografie z letniej przygody.

W Filii nr 2 (ul. Kopernika 8) we wtorek 7 sierpnia można będzie sprawdzić swoje umiejętności intelektualne, rozwiązując liczne krzyżówki, rebusy i zagadki.

W czwartek 9 sierpnia w Filii nr 3 (ul. Szopena 22) powstaną papierowe latawce-ptaki, bajecznie szybujące po niebie. Wszystkim spotkaniom towarzyszy głośne czytanie wartościowej literatury dla dzieci.

Zajęcia odbywają się o godzinie 12.00. Szczegółowy plan znajduje się na stronie Biblioteki: www.mbp.jaslo.pl.

Zapraszamy!

(MBP w Jaśle)

SŁOWA KLUCZOWE