Na drogach

Uderzył w drzewo i uciekł z miejsca zdarzenia

Jasielscy policjanci szukają kierowcy samochodu osobowego, który na jednej z ulic miasta uderzył w drzewo, a następnie zbiegł z miejsca zdarzenia.

Kolizja na Rejtana
© terazJaslo.pl / DAMIAN PALAR

Do zdarzenia doszło kilka minut przed godziną siódmą rano. Ze wstępnych ustaleń wynika, że samochód osobowy Skoda Octavia na bielskich numerach rejestracyjnych (województwo śląskie) jechał ulicą Tadeusza Rejtana w kierunku ulicy Tadeusza Kościuszki. Na lekkim łuku drogi kierujący pojazdem z niewyjaśnionych przyczyn stracił nagle panowanie nad kierownicą, w wyniku czego zjechał z jezdni i uderzył w drzewo. Następnie samochód przewrócił się na prawy bok.

Według relacji świadków, samochodem kierował mężczyzna, który przed przybyciem służb ratowniczych oddalił się z miejsca zdarzenia. Policjanci znają już jego tożsamość. Ustalili również, że chwilę wcześniej wyjechał z jednego z hoteli na terenie miasta, gdzie był czasowo zameldowany.

Na miejsce kolizji zostały zadysponowane dwa zastępy z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej Państwowej Straży Pożarnej w Jaśle. Pojazd został sholowany na strzeżony parking.

(dapa)
d.palar@terazjaslo.pl

SŁOWA KLUCZOWE