Na drogach

Odblokowana DK 28 w Skołyszynie

Przywrócony został ruch na drodze krajowej nr 28 w Skołyszynie. Dziś rano doszło tam do zderzenia trzech samochodów. W zdarzeniu ucierpiała jedna osoba. Policjanci pracują nad ustaleniem okoliczności wypadku.

WYPADEK
© archiwum terazJaslo.pl / DAMIAN PALAR

Dyżurny komendy o zdarzeniu drogowym został powiadomiony kwadrans przed godz. 7. Policjanci na podstawie oględzin i rozmów na miejscu wypadku, ustalili wstępne okoliczności zdarzenia.

Z zebranych dotychczas informacji wynika, że kierujący audi A4 41-letni mężczyzna jechał od Biecza w kierunku Jasła. W Skołyszynie prawdopodobnie zasnął za kierownicą, zjechał na przeciwny pas ruchu i uderzył w nadjeżdżające renault trafic, a następnie w jadącego za nim opla corsę.

W zdarzeniu ucierpiał pasażer renault, który został przewieziony do szpitala. Pozostali uczestnicy wypadku nie doznali poważnych obrażeń. Kierujący pojazdami byli trzeźwi.

Policjanci zabezpieczyli miejsce zdarzenia, prowadzą czynności mające na celu ustalenie dokładnych okoliczności wypadku. Po godz. 8.30 przywrócono ruch na obu pasach jezdni.

(KPP w Jaśle)

SŁOWA KLUCZOWE