Na drogach

Cztery osoby ucierpiały w wypadku

Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło w Siedliskach Sławęcińskich. Na drodze krajowej nr 28 czołowo zderzyły się dwa samochody. W zdarzeniu ranne zostały cztery osoby.

Wypadek w Siedliskach Sławęcińskich
Fot. © KPP W JAŚLE (x4)

Policjanci o wypadku zostali powiadomieni wczoraj około godz. 18.40. Ze wstępnych informacji, które funkcjonariusze zgromadzili podczas oględzin i rozmów na miejscu zdarzenia wynika, że 22-latek kierujący renault scenic jechał w kierunku Jasła. W Siedliskach Sławęcińskich mężczyzna prawdopodobnie zbyt późno zauważył, że jadący przed nim samochód zjechał do osi jezdni i zatrzymał się, zamierzając skręcić w lewo. Nie mogąc wyhamować, kierowca renault zjechał na lewy pas jezdni, gdzie zderzył się czołowo z nadjeżdżającą toyotą.

Wskutek zderzenia do szpitala z obrażeniami trafiły cztery osoby. Kierujący renault 22-latek został hospitalizowany. Pozostali uczestnicy wypadku, po przeprowadzonych badaniach i udzielonej pomocy lekarskiej, wrócili do domów. Kierujący pojazdami byli trzeźwi. Okoliczności zdarzenia będą wyjaśniane w toku dochodzenia.

Wypadek w Siedliskach Sławęcińskich
Wypadek w Siedliskach Sławęcińskich
Wypadek w Siedliskach Sławęcińskich

(KPP w Jaśle)

SŁOWA KLUCZOWE