Na drogach

W Warzycach doszło do zderzenia busa z Fiatem 126p. Kierowca „malucha” ranny

Przywrócony został ruch na obu pasach jezdni na drodze krajowej nr 28 w Warzycach. Dziś rano doszło tam do zderzenia dwóch samochodów. W wypadku ucierpiał kierowca fiata. Policjanci pracują nad wyjaśnieniem okoliczności wypadku.

Wypadek w Warzycach
Fot. © KPP w Jaśle (x3)

Informację o zdarzeniu drogowym w Warzycach dyżurny komendy otrzymał kilka minut przed godz. 6. Skierowani na miejsce policjanci, na podstawie oględzin i rozmów na miejscu wypadku wstępnie ustalili, że 22-letni kierujący fiatem 126p jechał w kierunku Jasła. Na prostym odcinku drogi, podczas wyprzedzania dwóch samochodów mężczyzna stracił panowanie nad pojazdem i zderzył się z jadącym z naprzeciwka mercedesem sprinterem.

Wskutek zdarzenia do szpitala z obrażeniami nóg trafił kierujący fiatem mieszkaniec gminy Tarnowiec. Obecnie udzielana jest mu pomoc medyczna. Kierowca mercedesa, jak i podróżujący z nim dwoje pasażerów nie ucierpiało w zdarzeniu. Kierujący pojazdami byli trzeźwi.

Policjanci zabezpieczyli miejsce wypadku, prowadzą czynności mające na celu ustalenie jego okoliczności. Około godz. 9.20 przywrócono ruch na obu pasach jezdni.

Wypadek w Warzycach
Wypadek w Warzycach

(KPP w Jaśle)

SŁOWA KLUCZOWE