Kultura | rozrywka | edukacja

Zagłosuj na Miejską Bibliotekę Publiczną w Jaśle!

Pragniemy przypomnieć, że trwa drugi etap konkursu Polski Internet na najlepsze strony internetowe w 2012 r. w którym bierze udział strona internetowa Miejskiej Biblioteki Publicznej w Jaśle.

Konkurs Polski Internet

Zostaliśmy wyróżnieni zarówno przez Kapitułę Konkursu, jak też w głosowaniu Internautów a nasz serwis znalazł się wśród pięciu najlepszych stron internetowych. Serdecznie dziękujemy wszystkim naszym czytelnikom i sympatykom, których głosy zadecydowały o naszym sukcesie. Jednocześnie mamy nadzieję, że wesprzecie nas Państwo także w tym głosowaniu.

Aby oddać głos na naszą stronę internetową należy wejść na stronę konkursu www.polskiinternet.org.pl i wybrać kategorię Kultura i Sztuka. Rozrywka, następnie odnaleźć stronę mbp.jaslo.pl i kliknąć oddaj swój głos. Głosować można codziennie, oddając jeden głos z jednego adresu e-mail.

Przejdź do strony głosowania: http://polskiinternet.org.pl/glosowanieII_wyswietlanie_kategorie.php

Dodatkowo Internauci mogą oddać głos na jedną stronę spośród wszystkich stron nominowanych we wszystkich kategoriach. Otrzyma ona tytuł „Najlepsza Strona Internetowa 2012” wybrana przez Internautów. Szczegóły znajdują się na stronie www.polskiinternet.org.pl.

Konkurs trwa do 30 listopada. Będziemy wdzięczni za codzienne głosowanie!

(MBP w Jaśle)

SŁOWA KLUCZOWE