Sport | rekreacja | turystyka

Drużyna UKS 6 Jasło rocznik 2002 na podium w Rzeszowie

Drużyna UKS 6 Jasło rocznik 2002, wzięła udział w turnieju mikołajkowym „Rzeszów CUP 2012”. Zawody rozegrane zostały na Hali Podpromie w Rzeszowie. Nasi chłopcy pokazali się z bardzo dobrej strony, meldując się po raz kolejny w końcowej klasyfikacji na podium. Zanotowali cztery wygrane i dwa remisy.

UKS Szóstka Jasło rocznik 2002
Fot. © ARCHIWUM KLUBU

W meczach grupowych nasza drużyna uzyskała następujące wyniki:
UKS 6 Jasło – Grunwald Rzeszów  2 – 0
UKS 6 Jasło – DAF 03 Rzeszów  6 – 0
UKS 6 Jasło – Stal Rzeszów  4 – 0
UKS 6 Jasło – Beniaminek Krosno  0 – 0
UKS 6 Jasło – Stal Mielec  1 – 1

Dzięki tym rezultatom nasz team zajął drugie miejsce w grupie, co według regulaminu pozwoliło na rozegranie meczu o 3 miejsce w całym turnieju. Los chciał że drużyna z którą przyszło nam się zmierzyć okazali się nasi bliscy sąsiedzi, drużyna Czarnych Jasło. Dzięki pełnej koncentracji i dobrej grze nasi chłopcy wygrali, zdobywając tym samym 3 miejsce w zawodach.
UKS 6 Jasło –  Czarni Jasło  1 – 0

W meczu finałowym  spotkały się drużyna Beniaminka Krosno i DAPu Dębica. W regulaminowym czasie mecz zakończył się rezultatem 0 – 0. W karnych lepszym okazała się ekipa z Dębicy, pewnie pokonując rywala 3 – 0.

Końcowa klasyfikacja turnieju:
1. DAP Dębica
2. Beniaminek Krosno
3. UKS 6 Jasło
4. Czarni Jasło
5. AP Stalowa Wola
6. Grunwald Budziwój
7. Stal Mielec
8. Resovia Rzeszów
9. Ziomki Rzeszów
10. Stal Rzeszów
11. DAF 02 Rzeszów
12. DAF 03 Rzeszów

Królem strzelców turnieju został Michał Rakoczy zdobywając 7 bramek. Bramki zdobyli również: Setlik, Igielski, Szydło, Jajko, Głód, Kasowicz.

Skład drużyny UKS 6 Jasło: Łukasz Lepucki, Szymon Dziadosz, Bartosz Skwara, Bartłomiej Głód, Karol Szydło, Kacper Igielski, Jakub Bałon, Dawid Jajko, Michał Rakoczy, Maciej Setlik, Wojciech Kasowicz, Bartosz Baran, Bartosz Stasz, Jakub Ślusarczyk.

Gratulacje dla całej drużyny za postawę, oraz wole walki, dla trenera za poprowadzenie drużyny do kolejnego podium.

(UKS „Szóstka” Jasło)

SŁOWA KLUCZOWE