Informacje

Odnaleziono ciało zaginionego mężczyzny

Policja i prokuratura w Jaśle wyjaśnia okoliczności śmierci 58-letniego mieszkańca Pielgrzymki. Mężczyzna od wczoraj był poszukiwany. Dziś rano policjanci znaleźli jego zwłoki na terenie miejscowego lasu.

POLICJA
Fot. © archiwum terazJaslo.pl / DAMIAN PALAR

Wczoraj po południu mężczyzna wyszedł z domu i udał się do pobliskiego lasu. Gdy przez dłuższy czas nie wracał, zaniepokojona rodzina zaczęła go szukać, lecz bezskutecznie. Przed północą o zaginięciu powiadomiony został dyżurny komendy. Policjanci natychmiast rozpoczęli poszukiwania. Do działań włączyli się również znajomi mężczyzny oraz strażacy ochotnicy. Dziś rano policjanci odnaleźli ciało zaginionego na terenie lasu w Pielgrzymce, w odległości około 3 km od miejsca zamieszkania.

Obecnie na miejscu pod nadzorem prokuratora pracują funkcjonariusze z grupy operacyjno-dochodzeniowej. W czynnościach uczestniczy również biegły lekarz sądowy. Policjanci przeprowadzają szczegółowe oględziny, zabezpieczają ślady, ustalają okoliczności śmierci 58-letniego mieszkańca Pielgrzymki.

Decyzją prokuratora ciało mężczyzny zostanie zabezpieczone w prosektorium celem przeprowadzenia sekcji zwłok. Badanie określi dokładną przyczynę zgonu zaginionego.

(KPP w Jaśle)

SŁOWA KLUCZOWE