Sport | rekreacja | turystyka

Dziecięca liga halowa OZPN Krosno rocznik 2003

W sobotę (19.01) jasielska SZÓSTKA wzięła udział w drugiej kolejce Dziecięcej Ligi Halowej, która tym razem odbyła się w Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji w Dukli.

UKS Szóstka Jasło rocznik 2003
Fot. © ARCHIWUM KLUBU

UKS SZÓSTKA rocznik 2003 zagrała w składzie: Dawid Domasławski, Dawid Nachman, Alan Szerląg, Kuba Kosik, Mikołaj Rak, Igor Wanat, Kacper Warchoł, Marcel Witkoś.

Pierwszy mecz SZÓSTKA rozegrała z AP Jasło, który po zaciętej walce zakończył się wygraną 0:2 po rzutach wolnych Mikołaja Raka i Dawida Nachmana. Drugi pojedynek stoczyła z drużyną z Wojaszówki również wygrywając 0:1 – bramka Dawid Nachman. Kolejny mecz rozegrany z Brzozovią zakończył się wynikiem 0:2 – dwie bramki zdobył Mikołaj Rak. Mecz z drużyną Ekoball Sanok po wyrównanej walce zakończył się remisem 1:1 – bramka Dawid Nachman. Pojedynek SZÓSTKI z Beniaminkiem zakończył się również remisem 0:0. Szósty mecz rozegrany podczas tego turnieju z Beskiem zakończył się pewną wygraną 0:3 – bramki Mikołaj Rak i dwie Alan Szerląg. Ostatni pojedynek Szóstka stoczyła z drużyną z Dukli również wygrywając 0:2 po bramkach Mikołaja Raka i Igora Wanata.

Wszystkim zawodnikom Szóstki rocznik 2003 gratulujemy i życzymy powodzenia na następnych turniejach.

Końcowa punktacja po dwóch kolejkach Dziecięcej Ligi Halowej OZPN Krosno chłopców rocznik 2003 i młodszych:
1. UKS 6 Jasło 36 pkt             
2. Ekoball Sanok 33 pkt   
3. Beniaminek Krosno 26 pkt  
4. MOSiR Brzozovia Brzozów 21 pkt            
5. MOSiR Dukla 12 pkt  
6. Przełom Besko 11 pkt      
7. AP Czarni Jasło 11 pkt            
8. UKS Wojak Wojaszówka 10 pkt        

(UKS „Szóstka” Jasło)

SŁOWA KLUCZOWE