Kolejne zwycięstwa jasielskich siatkarzy

Siatkarze seniorów, występujący w III Podkarpackiej lidze pokonali zdecydowanie akademików z Rzeszowa 3:0, natomiast juniorzy po zaciętej walce, osłabieni kontuzjami, wygrali z mocną drużyną z Ropczyc 3:2.

MKS MOSiR Jasło

W ostatnią sobotę seniorzy MKS „MOSiR” Jasło podejmowali na własnym terenie drużynę AZS „Geberit” Rzeszów. Pierwszy set nie zapowiadał łatwej wygranej. Akademicy prowadzili od początku seta do stanu 20: 18. Od tego momentu w drużynie jasielskiej nastąpiła pełna mobilizacja, i set zakończył się zwycięstwem ekipy jasielskiej 25:22. Od drugiej odsłony jaślanie nie pozostawiali cienia wątpliwości, że w tym dniu są drużyną znacznie lepiej dysponowaną, wygrywając kolejne sety 25:18, 25:23, a tym samym cały mecz 3:0.

Jaślanie wystąpili w składzie: Kumor M, Pawlik B, Gliwa M, Nikiel P, Warchoł F, HołodniakT, Michalec M, Dedo B, Wasko K, Kmiecik D.
Trener: Bartosz Kilar.

W niedzielę dobrą passę kontynuowali młodsi koledzy, rozgrywając mecz z mocnym zespołem „Błękitnych” Ropczyce. Osłabiona chorobami drużyna juniorów została wzmocniona młodszymi kolegami z kadetów, i po długiej, pięciosetowej walce jaślanie wygrali całe spotkanie 3:2 w setach 15:25, 25:18, 21:25, 25:20, 7:15.

Drużyna wystąpiła w składzie: Pawlik B, Hołodniak T, Waśko K, Łaba J, Ryzner Sz, Procanin J.

Reasumując rewanże jasielskich drużyn zakończyły się pełnym sukcesem, bowiem w pierwszych kolejkach zarówno seniorzy, jak i juniorzy ponieśli porażki z w/ wym zespołami.