Sport | rekreacja | turystyka

Osobnica pierwszym punktem na mapie zmagań tenisistów stołowych

Siódma edycja Grand Prix gminy Jasło w tenisie stołowym zostanie zainaugurowana w miejscowym Zespole Szkół już w najbliższą sobotę (26.01). W cyklu składającym się z trzech turniejów rozgrywanych co dwa tygodnie mogą wziąć udział amatorzy – uczniowie oraz seniorzy. Na zwycięzców, oprócz tytułowego mistrzostwa i pucharu od wójta gminy Stanisława Pankiewicza, jak zwykle czekają atrakcyjne nagrody rzeczowe.

Prawo udziału w rozgrywkach mają amatorzy tenisa stołowego: uczniowie szkół podstawowych, gimnazjów, szkół ponadgimnazjalnych oraz seniorzy, którzy zostaną podzieleni na kategorie wiekowe (w szkołach: dziewczęta i chłopcy, w seniorach: kobiety i mężczyźni).

Do klasyfikacji końcowej będą wliczane wyniki z poszczególnych turniejów. Pierwszy już w najbliższą sobotę (26.01) w Zespole Szkół w Osobnicy. Kolejne, co dwa tygodnie, w: sali gimnastycznej Zespołu Szkół w Trzcinicy (09.02) i sali gimnastycznej Zespołu Szkół w Szebniach (23.02). Rozpoczęcie wszystkich zawodów o godzinie 9:15 (dla kategorii szkół podstawowych i gimnazjów) i 13:15 (dla szkół ponadgimnazjalnych i seniorów).

Szczegółowe informacje są dostępne w regulaminie (do pobrania – .pdf) | Przejdź do strony wydarzenia na Facebook.com

Zapowiedź

(dapa)
d.palar@terazjaslo.pl

SŁOWA KLUCZOWE