Kultura | rozrywka | edukacja

Z Internetem łatwiej! Warsztaty wyszukiwanie informacji on-line

Co zrobić, żeby zamówić książki bez wychodzenia z domu? Jak sprawnie posługiwać się katalogiem bibliotecznym? Gdzie w Internecie znaleźć potrzebne nam informacje, prześledzić ciekawe zdarzenia kulturalne lub z regionu czy poczytać literaturę on-line?

Zapowiedź
(Kliknij na plakat, aby powiększyć)

Na te i inne pytania można już dziś znaleźć odpowiedź w bibliotece! Miejska Biblioteka Publiczna w Jaśle, zaprasza wszystkich zainteresowanych, na bezpłatne, indywidualne warsztaty wyszukiwania informacji w Internecie oraz obsługi katalogów bibliotecznych. W ramach warsztatów uczestnicy poznają m.in.: stronę domową MBP Jasło, bazy i zbiory MBP Jasło, otwarte zasoby edukacyjne, strony poświęcone literaturze i kulturze, strony poświęcone regionowi jasielskiemu, serwisy informacyjne, wyszukiwarki.

Jeśli chcesz sprawnie poruszać się w Internecie, wyszukiwać informacje, obsługiwać katalogi biblioteczne czy po prostu być na bieżąco z interesującymi wydarzeniami – przyjdź do biblioteki!

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do Miejskiej Biblioteki Publicznej w Jaśle, I piętro, pok.106, w każdy poniedziałek w godzinach 13.00-14.00. Więcej informacji pod numerem: 13 446 26 02. wew.36.

(MBP w Jaśle)

SŁOWA KLUCZOWE