Sport | rekreacja | turystyka

I miejsce szóstki na turnieju OZPN rocznik 2003

We wtorek (12.02) w hali sportowej przy Zespole Szkół Nr 3 w Sanoku odbył się kolejny turniej w ramach „Piłkarskiej Zimy OZPN”. Tym razem do rywalizacji stanęli chłopcy z rocznika 2003 i młodsi.

UKS Szóstka Jasło rocznik 2003
Fot. © archiwum Klubu

Na turnieju nie mogło zabraknąć zawodników jasielskiej „Szóstki”. Drużyna z Jasła znalazła się w grupie pierwszej, gdzie musiała rywalizować z następującymi drużynami: Ekoball Sanok, ULKS Grabówka, MOSiR Brzozów.

Pierwszy mecz z drużyną z Brzozowa po bramce Dawida Domasławskiego zakończył się remisem 1:1. W kolejnym pojedynku po zaciętej walce jasielska drużyna niestety przegrała z Ekoballem Sanok 1:2 a bramkę dla naszej drużyny zdobył Bartłomiej Kafel. Ostatni mecz grupowy to konfrontacja z drużyną ULKS Grabówka w której chłopcy z „Szóstki” wygrywają 1:0 dzięki bramce zdobytej przez Wiktora Majewskiego. Zmagania grupowe piłkarze z „Szóstki” kończą na drugim miejscu i awansują do półfinału gdzie na ich drodze staje drużyna Beniaminka Krosno. Zacięty mecz półfinałowy w regulaminowym czasie kończy się wynikiem bezbramkowym, a o awansie do finału decyduje seria rzutów karnych w której (dzięki wspaniałym paradom bramkarza Kacpra Warchoła) lepsza okazuje się drużyna z Jasła.

Mecz finałowy to powtórne spotkanie z drużyną z Sanoka. Tym razem lepsi okazali się nasi chłopcy którzy zwyciężyli 2:0 po bramkach zdobytych przez Wiktora Majewskiego i zdobyli pierwsze miejsce w turnieju.
Warchoł Kacper otrzymał nagrodę najlepszego bramkarza turnieju.

Serdecznie gratulujemy chłopcom oraz trenerowi Wojciechowi Dubielowi i życzymy takiego wyniku na kolejnych turniejach.

Drużynę „Szóstki” reprezentowali: Domasławski Dawid, Kafel Bartłomiej, Majewski Wiktor, Nachman Dawid, Pezda Mikołaj, Szerląg Alan, Wanat Igor, Warchoł Kacper.

(UKS „Szóstka” Jasło)

SŁOWA KLUCZOWE