Kultura | rozrywka | edukacja

Kobiece metamorfozy w JDK

Jasielski Dom Kultury zaprasza wszystkie panie na 34. spotkanie w ramach cyklu „Studnia Kulturalna JDK” (7 marca, godz.17), którego motywem przewodnim będą „Kobiece metamorfozy i perfum party z FM Group”. Spotkanie poprowadzą konsultanci i wizażyści z FM Group: Beata Olchowy, Ewelina Czyżowicz, Mateusz Olchowy i Wojciech Skrzypczyński. Wstęp wolny.

34 spotkanie z cyklu „Studnia Kulturalna JDK” poświęcone jest kobiecej urodzie. W przeddzień kobiecego święta przedstawiciele wrocławskiej firmy kosmetycznej FM Group prezentować będą bogaty program poświecony kobiecym metamorfozom.

Podczas programu odbędzie się m.in. prezentacja produktów do makijażu, pokaz środków czystości, możliwość wykonania profesjonalnego makijażu czy indywidualny dobór perfum do danej osobowości. Panie dowiedzą się jak należy dobierać kosmetyki do typu urody, podkreślać walory urody dojrzałej kobiety, a także jak powinien wyglądać makijaż dzienny i wieczorowy.

Firma FM Group jest polska firmą założoną w 2004 roku we Wrocławiu przez rodzinę Trawińskich. Z firmą współpracuje w kraju blisko 200 tysięcy dystrybutorów, ma też oddziały w ponad 60 krajach na całym świecie.

Firma FM Group specjalizuje się w dystrybucji wysokiej klasy kosmetyków mineralnych kierowanych do kobiet w różnym wieku.

ZAPOWIEDŹ

(JDK)

SŁOWA KLUCZOWE