Sport | rekreacja | turystyka

Najlepsi sportowcy i trenerzy Podkarpackiego Trójmiasta. Zachęcamy do głosowania na jaślan

Tylko do 28 lutego można głosować na najpopularniejszych sportowców i trenerów Podkarpackiego Trójmiasta – Jasła, Krosna i Sanoka w 2012 roku. Ogłoszenie wyników IV Plebiscytu odbędzie się podczas gali finałowej w Krośnie początkiem marca.

Podkarpackie Trójmiasto

W IV plebiscycie o miano najpopularniejszych ubiega się 46 sportowców i 13 trenerów z 20 klubów, reprezentujących 14 dyscyplin sportowych. Jasielskie kluby reprezentuje 11 sportowców i 5 trenerów. Sportowcy: Dariusz Biernacki, Ireneusz Brożyna, Aleksander Czerwiński, Bronisław Dedo, Sławomir Kwiatek, Jakub Madej, Kamil Mastaj, Agnieszka Sobczyk, Aleksandra Stanek, Arkadiusz Szczepanik, Łukasz Szumiec. Trenerzy: Damian Ciborowski, Przemysław Czarnecki, Mateusz Gliwa, Robert Hap, Grzegorz Mitoraj.

Głosować można do 28 lutego (decyduje data stempla pocztowego) tylko na oryginalnych kuponach drukowanych w „Nowym Podkarpaciu”, „Obiektywie Jasielskim” i „Tygodniku Sanockim” oraz poprzez sms-y (także do 28 lutego, do godziny 24.00). Kupony można wysyłać pocztą lub przynosić do redakcji patronów prasowych w Krośnie, Sanoku i Jaśle. Lista nominowanych i szczegółowe zasady głosowania dostępne są na stronie internetowej urzędu miasta www.jaslo.pl.

Organizatorami plebiscytu są burmistrz Jasła Andrzej Czernecki, prezydent Krosna Piotr Przytocki i burmistrz Sanoka Wojciech Blecharczyk wspólnie z prezesem zarządu „Nowego Podkarpacia” Tadeuszem Więckiem.

(UMJ)

SŁOWA KLUCZOWE