Sport | rekreacja | turystyka

Strażacy najlepsi w turnieju siatkówki

Reprezentacja Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Jaśle zwyciężyła w turnieju piłki siatkowej o Puchar Komendanta Powiatowego Policji w Jaśle i Dyrektora Liceum Ogólnokształcącego im. Mikołaja Kopernika w Nowym Żmigrodzie. W turnieju uczestniczyli uczniowie z klas o profilu mundurowym szkół ponadgimnazjalnych oraz przedstawiciele służb mundurowych z powiatu jasielskiego.

Siatkówka mundurowych
Kapitan drużyny strażaków Piotr Śmietana odbiera pamiątkowy puchar i dyplom od zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Jaśle mł. insp. Artura Dudka.
Fot. © KPP JASŁO

Zawody rozegrane zostały na hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Jaśle. W turnieju uczestniczyło sześć drużyn reprezentujących: Zespół Szkół w Trzcinicy, Liceum Ogólnokształcące w Kołaczycach, Liceum Ogólnokształcące w Nowym Żmigrodzie, Komendę Powiatową Policji, Komendę Powiatową Państwowej Straży Pożarnej oraz Zakład Karny w Jaśle.

Uroczystego otwarcia turnieju dokonał mł. insp. Andrzej Wędrychowicz – Komendant Powiatowy Policji w Jaśle, który przywitał zawodników i życzył im powodzenia w rozgrywkach.

Zespoły rywalizowały w dwóch grupach. Po zaciętych grach eliminacyjnych w finale turnieju zagrali strażacy z uczniami ZS w Trzcinicy. Lepsi okazali się reprezentanci Państwowej Straży Pożarnej. Trzecie miejsce na podium zajęła drużyna Komendy Powiatowej Policji w Jaśle. Mecze przebiegały w sportowej atmosferze. Obyło się bez poważnych urazów.

Zwycięzcom turnieju puchar wręczył mł. insp. Artur Dudek – I Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Jaśle. Pozostałe drużyny otrzymały okolicznościowe dyplomy.

(KPP w Jaśle)

SŁOWA KLUCZOWE