Sport | rekreacja | turystyka

III miejsce rocznika 2005 w Tarnowie

W niedzielę 10 marca 2013 drużyna UKS 6 Jasło rocznik 2005 wyjechała do Tarnowa na turniej halowy w piłce nożnej o Czarną Jaskółkę. 

UKS Szóstka Jasło rocznik 2005
Fot. © archiwum Klubu

W turnieju udział wzięło 7 zespołów. Zawody były rozgrywane systemem każdy z każdym. W pierwszym meczu nasi chłopcy ulegli odwiecznemu rywalowi MOSiR-owi Mielec aż 0:3. Podłamani, w następnym meczu dali z siebie wszystko lecz mimo pięknej walki zabrakło trochę szczęścia i ulegli gospodarzowi rozgrywek pierwszej drużynie Unii Tarnów 0:1. Te porażki niewątpliwie miały wpływ na wynik trzeciego spotkania. Mecz z Sandecją Nowy Sącz przegrywamy 1:4.

Po godzinnym odpoczynku i rozmowie z trenerem nasi zawodnicy wyszli na boisko bardzo skoncentrowani i zmotywowani do walki. Opłaciło się. Wygraliśmy najpierw z drugą drużyną Unii Tarnów 1:0, a następnie ograliśmy Cracovię Kraków 2:0. Ostatni mecz turnieju rozgrywamy z MOSiR-em Bochnia i kolejne zwycięstwo 1:0. Wygrana w trzech ostatnich meczach daje nam trzecie miejsce w turnieju.
 
To już czwarte podium w piątym występie chłopaków w turniejach halowych rozgrywanych tej zimy. Brawo chłopcy, jesteśmy z was bardzo dumni. Będziemy poświęcać jeszcze więcej czasu i zrobimy wszystko, by pomóc wam osiągać jeszcze lepsze wyniki. Serdeczne podziękowania za wasze poświęcenie i walkę. Dziękujemy rodzicom za doping jakim nas wspierają. Jesteście kochani!!!

Tabela końcowa turnieju:
1. Sandecja Nowy Sącz
2. MOSiR Mielec
3. UKS 6 Jasło
4. Unia Tarnów II
5. Unia Tarnów I
6. MOSiR Bochnia
7. Cracovia Kraków

(UKS „Szóstka” Jasło)

SŁOWA KLUCZOWE