Sport | rekreacja | turystyka

Kolejne zwycięstwo siatkarzy MKS „MOSiR” Jasło

Jasielscy siatkarze zakończyli rozgrywki rundy zasadniczej III ligi podkarpackiej zwycięstwem nad zespołem SKS Dukla 3:0 w setach do 17, 22, 25.

Seniorzy MKS MOSiR Jasło
Seniorzy MKS MOSiR Jasło. Fot. © archiwum Klubu

Pomimo, że beniaminek tegorocznej III ligi SKS Dukla zajmował ostatnie miejsce w tabeli, dla chłopców MKS „MOSiR” był to bardzo ważny mecz, ponieważ tylko zwycięstwo zapewniało jaślanom czwarte miejsce w tabeli, uprawniające do udziału w turniejach premiowanych ewentualnym awansem do udziału w turnieju półfinałowym o wejście do II ligi.

Warunkiem udziału w turnieju półfinałowym jest zajęcie co najmniej II miejsca w dwóch turniejach z udziałem czterech pierwszych zespołów po zakończeniu rundy zasadniczej. Pierwszy turniej odbędzie się u wicelidera ligi SST Racławówka w dniach 09-10.03.2013 r, drugi 23-24.04.2013 r.w Sanoku, lidera rundy zasadniczej. Będą to bardzo trudne turnieje, ale mamy nadzieję, że chłopcy pokażą się z jak najlepszej strony, awansują do turnieju półfinałowego w walce o II ligę. Pozostaje życzyć im jak najlepszego wyniku.

Skład drużyny: Michalec M., Dedo B., Kmiecik D., Waśko K., Nikiel P., Pawlik B., Gliwa M., Kumor M. Zabawa K., Hołodniak T., Łaba J., Szydło K. Trener: Bartosz Kilar.

Tadeusz Baniak

SŁOWA KLUCZOWE