Fotorelacje

Wypadek w Bieździadce

Dwie osoby zostały poszkodowane w wypadku, do którego doszło na drodze powiatowej w miejscowości Bieździadka (gmina Kołaczyce). Policjanci ustalają dokładne okoliczności, w jakich doszło do zdarzenia.

Ze wstępnych informacji wynika, że kierujący samochodem osobowym Volkswagen Golf wyjechał z drogi podporządkowanej, nie ustępując pierwszeństwa przejazdu jadącemu w kierunku Lublicy samochodowi osobowemu Mercedes, doprowadzając do zderzenia się pojazdów. Siłą uderzenia Volkswagen został zepchnięty na przeciwny pas ruchu i wpadł do przydrożnego rowu.

Obaj kierowcy zostali zabrani przez zespół ratownictwa medycznego do szpitala.

Miejsce wypadku zabezpieczały trzy zastępy straży pożarnej: Jednostka Ratowniczo-Gaśnicza Państwowej Straży Pożarnej w Jaśle, Ochotnicza Straż Pożarna (KSRG) w Kołaczycach i Ochotnicza Straż Pożarna (KSRG) w Sieklówce.

Policyjny technik zabezpieczył ślady na jezdni, dokonał oględzin uszkodzonych pojazdów i wykonał dokumentację fotograficzną. Zebrany materiał posłuży do dalszego postępowania i szczegółowego ustalenia przyczyn i okoliczności zdarzenia.

Fot. © terazJaslo.pl / DAMIAN PALAR

SŁOWA KLUCZOWE