Sport | rekreacja | turystyka

„I Marsz Nordic Walking studentów UTW 2013” (zapowiedź)

Zarząd Jasielskiego Stowarzyszenia Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Jaśle informuje, że głównym pomysłodawcą ogólnopolskiej imprezy „I Marsz Nordic Walking studentów UTW 2013” jest Stowarzyszenie Akademia Złotego Wieku Uniwersytet Trzeciego Wieku w Wejherowie. JS UTW zgłosiło swój udział w marszu, rozszerzając o mieszkańców Jasła, zgodnie z Zadaniem Publicznym, jakie otrzymaliśmy od Urzędu Naszego Miasta.

Zaproszenie
(Kliknij na plakat, aby powiększyć)

Celem akcji jest:
– zachęcanie studentów UTW i mieszkańców Jasła do aktywności sportowej,
– integracja środowiska studenckiego z mieszkańcami Jasła,
– promocja czynnego spędzania wolnego czasu: anima sana in corpore sano – w zdrowym ciele zdrowy duch.

Wyznaczanie sobie celów to nie tylko droga do aktywnego rozwoju w Nordic Walking. Dobrze postawione zadanie skutecznie pomaga nam utrzymywać motywację. Kiedy zaczniemy osiągać to, co sobie wyznaczyliśmy, budujemy własne zadowolenie a sam Nordic Walking staje bardziej satysfakcjonujący.

Łączy nas chęć przeżycia czegoś niezwykłego i niezapomnianego. Towarzyszyć będzie nam wyjątkowa atmosfera, poczucie wspólnoty, a nade wszystko ruch na świeżym powietrzu w otoczeniu przyrody. Sprawność fizyczna – mniej wymagana, bo liczy się Nasza radość i uśmiech na twarzy! Nie trzeba być zawodowym sportowcem, gdyż najważniejsza jest dobra zabawa! Wspólny spacer będzie naszym sukcesem. Nordic Walking tak działa! Zrzeszając ludzi pozwala im być zadowolonymi i zdrowszymi. Niezależnie od powodu dla którego będziemy uczestniczyć w marszu możemy czerpać radość ze wspólnego wysiłku, a w konsekwencji iść dalej, szybciej i przyjemniej. Dzięki chodzeniu bezsprzecznie zyskujemy lepsze samopoczucie i lepszą sylwetkę, nie zapominajmy o tym!

18 maja 2013 godzina 11.00 rusza wspólna ogólnopolska akcja I Marsz Nordic Walking Studentów UTW 2013. Liczymy na masowy i spontaniczny udział studentów UTW i mieszkańców Jasła.

(Organizatorzy Marszu)

SŁOWA KLUCZOWE