Sport | rekreacja | turystyka

„Szóstka” rocznik 2003 wygrywa w Brzozowie

W sobotę (08.06) w Brzozowie odbył się turniej piłki nożnej rocznika 2003 o puchar prezesa firmy Polikat. Do zawodów przystąpiło pięć ekip piłkarskich, które zagrały systemem każdy z każdym.

UKS Szóstka Jasło rocznik 2003

W pierwszym spotkaniu chłopcy z „Szóstki” zmierzyli się z drużyną MOSiR Dukla odnotowując zwycięstwo 3 : 1 po dwóch bramkach Wiktora Majewskiego i jednej Mikołaja Pezdy. W drugim starciu jaślanie wysoko pokonali drużynę MOSiR Brzozów II 8 : 1, a na listę strzelców wpisali się: Kacper Warchoł, Mikołaj Rak, Bartek Kafel, Wiktor Majewski, Alan Szerląg, Dawid Nachman oraz Mikołaj Pezda – 2 bramki. W trzecim starciu po kolejnych dwóch bramkach strzelonych przez Wiktora Majewskiego „Szóstka” ograła pierwszą drużynę gospodarzy 2 : 1. Ostatni mecz to starcie z drużyną Ekoball Sanok, w którym jasielska drużyna odnotowała kolejne zwycięstwo 2 : 0 (trafienie zaliczył Bartek Kafel oraz Wiktor Majewski) i zapewniła sobie pierwsze miejsce w turnieju.

Nagrodę króla strzelców turnieju otrzymał Wiktor Majewski, który sześciokrotnie pokonał bramkarzy rywali.

Drużyna Szóstki wystąpiła w składzie Alan Szerląg, Bartek Kafel, Dawid Domasławski, Dawid Nachman, Kacper Rogowski, Kacper Warchoł, Wiktor Majewski, Mikołaj Pezda, Mikołaj Rak i Dawid Zajchowski, trener Wojciech Dubiel.

Wszystkim zawodnikom zwycięskiej drużyny gratulujemy i życzymy kolejnych udanych występów.

(UKS „Szóstka” Jasło)

SŁOWA KLUCZOWE