Kultura | rozrywka | edukacja

YOUTH STORY – młodzież i legendy w akcji!

Czy księżniczka Magura pokona słowackiego zbójnika Savkę i jego kamratów? Gdzie król Mruk ukrył skarb i kto go znajdzie? I najważniejsze – którędy do Jasła?

Zapowiedź

W piątek 14 czerwca 2013, o godz. 11:00 zapraszamy na spektakl przygotowany przez uczestników polsko-słowackiej wymiany młodzieży „YOUTH STORY”. Projekt jest realizowany przez Miejską Bibliotekę Publiczną w Jaśle w partnerstwie z Podduklianskim Osvetovym Strediskiem w Svidniku, przy wsparciu finansowym Komisji Europejskiej w ramach Programu „Młodzież w działaniu”. Bierze w nim udział młodzież skupiona w działającej w MBP w Jaśle nieformalnej grupie młodzieży MAKAMZA, oraz młodzież z Gymnázium Duklianskych Hrdinov w Svidniku.

Młodzi, kreatywni i pełni energii aktorzy, reżyserzy, scenarzyści i muzycy gwarantują dobrą zabawę z nutką edukacji międzykulturowej. Zapraszamy!

Spektakl odbędzie się w Ogrodzie Jordanowskim w Jaśle w ramach Żakinady organizowanej przez Młodzieżowy Dom Kultury w Jaśle.

Projekt YOUTH STORY jest realizowany  przy wsparciu finansowym Komisji Europejskiej, w ramach programu „Młodzież w działaniu”.

(MBP w Jaśle)

SŁOWA KLUCZOWE