Informacje

Znaleziono ciało mężczyzny

Policjanci pod nadzorem prokuratury wyjaśniają okoliczności śmierci 54-letniego mieszkańca gminy Brzyska. Ciało mężczyzny znaleziono na brzegu potoku w Brzyskach. Wstępnie wykluczono, aby do jego śmierci przyczyniły się inne osoby.

POLICJA
Fot. © archiwum terazJaslo.pl / DAMIAN PALAR

Wczoraj około godz. 11, dyżurny komendy został zawiadomiony o znalezieniu w Brzyskach zwłok mężczyzny. Ciało leżące na brzegu potoku, częściowo zanurzone w wodzie, zauważyła kobieta jadąca samochodem drogą biegnącą wzdłuż potoku.

Po otrzymaniu zgłoszenia na miejsce skierowani zostali policjanci z grupy operacyjno-dochodzeniowej. W czynnościach uczestniczył również biegły lekarz sądowy. Policjanci przeprowadzili szczegółowe oględziny, zabezpieczyli ślady, ustalili tożsamość zmarłego. Jest nim 54-letni mieszkaniec gminy Brzyska.

Decyzją prokuratora zwłoki zabezpieczono w prosektorium. Badania określą dokładną przyczynę zgonu mężczyzny. Wstępnie wykluczono, że jego śmierć nastąpiła w wyniku przestępstwa. Obecnie trwają policyjne czynności mające na celu ustalenie okoliczności zdarzenia.

(KPP w Jaśle)

SŁOWA KLUCZOWE