Sport | rekreacja | turystyka

Zawodnicy „Szóstki” na zgrupowaniu w Gromniku

W dniach 1-8 sierpnia 2013 zawodnicy UKS 6 Jasło przebywali na obozie piłkarskim w Gromniku. Blisko 60 wychowanków naszego klubu z roczników 2001 do 2006, szlifowało formę przed zbliżającym się sezonem 2013/2014.

Zgrupowanie w Gromniku
Fot. © archiwum Klubu

Treningi piłkarskie odbywały się na dwóch boiskach, trawiastym i boisku typu „Orlik” ze sztuczną nawierzchnią. Poza tym młodzi piłkarze mieli do dyspozycji dwa boiska do piłki plażowej oraz halę sportową. Chłopcy uczestniczyli w kilku leśnych marszobiegach, mających na celu poprawę kondycji. Prócz treningów typowo piłkarskich, trenerzy organizowali różnego rodzaju gry i turnieje. W czasie zgrupowania zorganizowany został wyjazd na basen do Gorlic, gdzie po kąpielach wodno-słonecznych wszystkie roczniki rozegrały mecze sparingowe z drużynami Glinika Gorlice.

Pogoda dopisała, a Panie ze stołówki zadbały o to, aby śniadania, obiady i kolacje były tak smaczne jak w domu. Za co im serdecznie dziękujemy. Wszyscy uczestnicy obozu zaczynając od najmłodszych, a kończąc na trenerach i opiekunach wrócili bardzo zadowoleni.

Podziękowania dla rodziców za opiekę oraz pokrycie kosztów obozu. Szczególne podziękowania dla Bogdana Stasza – Wójta Gminy Gromnik za udostępnienie bazy treningowej i kwaterunkowej, znajdującej się w Zespole Szkół w Gromniku.

(UKS „Szóstka” Jasło)

SŁOWA KLUCZOWE