Sport | rekreacja | turystyka

Przygotowania siatkarzy do sezonu 2013/2014

W ramach przygotowań do sezonu rozgrywkowego 2013/2014 jasielscy siatkarze wzięli udział w turniejach i sparringach, przeprowadzonych w Jaśle, Vranowie, Ropczycach.

Seniorzy podejmowali u siebie beniaminka III Ligii drużynę UKS MOSiR Dębica. Rozegrano 5 setów i mecz zakończył się zwycięstwem zespołu jasielskiego 3:2. Zespół jasielski wystąpił w bardzo odmłodzonym składzie, ponieważ drużyna została osłabiona poprzez rezygnację z udziału w rozgrywkach przez zawodników, którzy zakończyli edukację w szkołach średnich i wybrali się na studia poza Jasło. Drużyna pod wodzą Bartosza Kilara wystąpiła w składzie: Michalec M., Procanin J., Dedo B., Kmiecik D., Gliwa M., Łaba J., Źrebiec D., Zając B., Polar M., Wiliński O., Juszczyk D., Hołodniak P., Szydło K.

Juniorzy na turnieju we Vranovie
Fot. © archiwum Klubu

Juniorzy uczestniczyli w turnieju międzynarodowym, który odbył się na Słowacji w miejscowości Vranov. Rywalami drużyny jasielskiej były zespoły: MSK Vranov, VK Humenne, VK Svidnik (Słowacja), VK Svaljava (Ukraina). Jaślanie wystąpili w składzie: Michalec M., Procanin J., Mucha J., Łaba J., Wiliński O., Hołodniak P., Źrebiec D., Polar M., Juszczyk D., Pomarański M., Stanek D.

Kadeci wystąpili w Ropczycach odnosząc zwycięstwo po meczach z zespołami z Dębicy i Ropczyc. Drużyna wystąpiła w składzie: Grzyb A., Stanek D., Wiliński O., Adam A., Łaba J., Mikrut P., Pomarański M., Kulikowski M., Nowak T., Mucha J., Skibki Sz.

W najbliższą sobotę zostanie rozegrany turniej seniorów o Puchar Burmistrza Miasta Jasła z drugoligową drużyną z Sanoka i trzecioligowcem z Brzozowa. Miejsce spotkań: Gimnazjum Nr 2, 14 września 2013 o godz. 10:00.

(MKS „MOSiR” Jasło)

SŁOWA KLUCZOWE